Edhe Timberlake del me libër personal - Bota Sot
Edhe Timberlake del me libër personal

Mediale Vip

Edhe Timberlake del me libër personal

Më: 10 gusht 2018 Në ora: 20:34
Justin Timberlake

Justin Timberlake shkruan librin e tij të parë.

Këtë artisti e bëri të ditur me postimin e një fotografie në Instagram, ku ai shihet duke e mbajtur në duar botimin e tij të parë.

“Njerëz, kam disa lajme të reja! Ka një kohë që kam qenë duke punuar rreth kësaj dhe tani jam i lumtur që më në fund mund ta ndajë me ju pamjen e parë, #Hindsight. Dua që t’i ndajë këto fotografi dhe histori me ju. Do të publikohet më 30 tetor!”, ka shkruar Timberlake.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...