E bën edhe këtë, Bes Kallaku i çmendur pas… - Bota Sot
E bën edhe këtë, Bes Kallaku i çmendur pas…

Mediale Vip

E bën edhe këtë, Bes Kallaku i çmendur pas…

Më: 11 gusht 2018 Në ora: 11:16
Bes Kallaku

Bes Kallaku është njëri nga aktorët më të pëlqyer shqiptar.

Ai tashmë për të gjithë publikun ka bërë të ditur se i do shumë domatet sa që në çdo postim të tij tërheq vëmendje.

Kështu është edhe në këtë të fundit kur ka bërë emrin e tij me domate teksa e quan “Fotografi të ditës”. Besi siç shihet është i çmendur pas domateve.

Aktori dhe komediani i njohur së fundmi është duke sfiduar veten edhe në muzikë ku ka sjell këngë tejet të pëlqyera.

Nga ana tjetër, ditë më parë Kallaku u bë baba për herë të parë.

 

Photo of the day

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...