Gold Ag dhe Daut Haradinaj në pushime së bashku - Bota Sot
Gold Ag dhe Daut Haradinaj në pushime së bashku

Mediale Vip

Gold Ag dhe Daut Haradinaj në pushime së bashku

Më: 29 gusht 2018 Në ora: 17:22
Gold Ag dhe Daut Haradinaj në pushime së bashku

Reperi nga Presheva, Gold Ag duket se ka raporte të mira me vëllëzërit Haradinaj.

Ai tash e disa ditë është duke shijuar pushimet në bregdetet e ndryshme shqiptare që siç shihet po shoqërohet nga deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj.

Goldi ka postuar një fotografi në Instagram teksa pozon pranë deputetit, të cilët shfaqen tejet të buzëqeshur.

“Në mëmën Shqipëri  [????????] ”, ka shkruar ai me ç’rast ka treguar edhe destinacionin e pushimeve që është Mali i Robit.

Nuk është hera e parë kur reperi shfaqet pranë deputetit, pasi shpesh publikon imazhe me të në rrjetet më të frekuentuara sociale.

 

Në mëmën Shqipëri ????????

A post shared by Gold AG (@arianagushiages) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...