Sukseset e Bebe Rexhes nuk kanë të ndalur - Bota Sot
Sukseset e Bebe Rexhes nuk kanë të ndalur

Mediale Vip

Sukseset e Bebe Rexhes nuk kanë të ndalur

Më: 17 shtator 2018 Në ora: 08:31
Bebe Rexha

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha po vazhdon të ketë suksese të një pas njëshme.

Kënga e saj e fundit “I am a mess”  doli të jetë një projekt mjaftë I qëlluar nga Bebe. Përveç shikimeve të shumta në Youtube, kjo këngë po arrin të kap majat e top listave botërore.

“I am a mess”  është kënga e katërt në Amerikë në kanalin Itunes, duke lënë hite të mëdha pas.  Për këtë sukses Bebe ka bërë një postim në Instagram duke shkruar: “ I am a mess është e katërta në Amerikë në Itunës. Faleminderit shumë. Kjo do të thotë gjithçka për mua. Ju dua” përfundoj postimin e saj këngëtarja.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

6 million followers. Thank you so much ????????‍?? ????????. ????‍?? ????

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Sa I përket rrjetit social Instagram, Bebe ka arritur të kap shifrën e 6 milion ndjekësve dhe për të festuar këtë sukses, ajo ka postuar një video ku shihet duke kërcyer në pishinë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera