Si ndahet zemra! Ledri i rikthehet dashurisë së vjetër! - Bota Sot
Si ndahet zemra! Ledri i rikthehet dashurisë së vjetër!

Mediale Vip

Si ndahet zemra! Ledri i rikthehet dashurisë së vjetër!

Më: 18 shtator 2018 Në ora: 08:23
Ledri Vula

Ledri Vula është një ndër këngëtarët më të suksesshëm të momentit, me stilin e tij dhe jo vetëm, por edhe pamjen. Ai ka fituar zemrat e publikut me hitet e tij e veçanërisht zemrën e fanseve femra. E të themi të drejtën ai di si t’i bëjë të gjithë për vete. Ai ka qenë shumë aktiv gjatë verës me shumë hite e koncerte të ndryshme dhe së fundmi ka rifituar ca energji pas pushimeve në Mykonos të Greqisë.

Ledri është shumë aktiv në Instagram ku publikon foto e video të ndryshme për fansat dhe ditën e sotme ka djersitur pak pasi i është rikthyer dashurisë së tij të vjetër, pikërisht basketboll-it. Reperi simpatik ka qenë në një palestër nga ku ka publikuar foto për ndjekësit e tij.

Jo më kot ka thënë te kënga “HIP HOP”: Jam kon tu lujt basket kur ja kam nis me bo rap”.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...