Ende të pamartuar - Bota Sot
Ende të pamartuar

Mediale Vip

Ende të pamartuar

Më: 18 shtator 2018 Në ora: 17:21
Justin Bieber dhe Hailey Baldwin

Pati shumë raportime se të dy ata ishin martuar duke kurorëzuar kështu lidhjen e tyre të gjatë.

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin vazhdojnë të jenë në lidhje, por jo edhe të martuar.

Aktori Alec Baldwin kishte thënë se Hailey ishte martuar me këngëtarin e njohur, por burime pranë çiftit thonë se kjo nuk është e vërtetë. Edhe vetë Hailey ka mohuar martesën me Bieber.

TMZ raporton se Justin dhe Hailey morën një licencë martese javën e kaluar në një gjykatë të New York City, por nuk e nënshkruan marrëveshjen.

Ata tani kanë 60 ditë për të përdorur licencën dhe për të marrë zotimet e tyre, por që ende nuk e kanë bërë këtë.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera