Iglesias pas lindjes së binjakëve: Tani unë dhe Anna bëjmë më shumë seks - Bota Sot
Iglesias pas lindjes së binjakëve: Tani unë dhe Anna bëjmë më shumë seks

Mediale Vip

Iglesias pas lindjes së binjakëve: Tani unë dhe Anna bëjmë më shumë seks

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 07:51
Enrique Iglesias dhe Anna Kournikova

Enrique Iglesias dhe Anna Kournikova gjatë dhjetorit të kaluar i kanë mirëpritur në këtë botë fëmijët e tyre binjakë, Nicoloas dhe Lucy, ndërsa tani ai ka folur rreth asaj se si bebet kanë ndikuar në jetën e tyre seksuale.

Gjatë një interviste, këngëtari 43-vjeçar deklaroi: “Ndoshta tani bëjmë më shumë seks se më parë”.

“Seksi nuk është pakësuar”, shtoi ai rreth jetës së dashurisë me ish-tenisten 37-vjeçare.

Kujtojmë se ditë më parë ne e kemi bërë edhe një lajm me atë se si binjakët e tyre qeshin me të madhe kur Enrique bën ca gjeste që për ta duken qesharake.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera