Fatmir Limaj publikon një foto me vajzat, kaq bukur duken - Bota Sot
Fatmir Limaj publikon një foto me vajzat, kaq bukur duken

Mediale Vip

Fatmir Limaj publikon një foto me vajzat, kaq bukur duken

Më: 16 tetor 2018 Në ora: 00:47
Fatmir Limaj me vajzen e tij

Fatmir Limaj deputeti i Kosovës është njëri ndër fytyrat e njohura publike.

Vajzat e Fatmirit, shpesh morën vëmendje në shtypin rozë për pamjen e tyre tërheqëse.

Fatmir Limaj shpesh publikon imazhe me vajzat e tij.

Së fundi vajza e tij Lala Lima, ka publikuar një foto bashkë me babain e saj dhe dy motrat.

Në imazh Lala ka shkruar ‘Daughter’sday’.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...