Fansat kërkojnë nga Megan Fox që të mos bëjë më ndërhyrje estetike - Bota Sot
Fansat kërkojnë nga Megan Fox që të mos bëjë më ndërhyrje estetike

Mediale Vip

Fansat kërkojnë nga Megan Fox që të mos bëjë më ndërhyrje estetike

Më: 29 tetor 2018 Në ora: 06:04
Megan Fox

Edhe pse njihet si një prej aktoreve më të bukura në botë, Mc

“Ke qenë e bukur, ndalu së shkatërruari”; “Dukesh si një mace plastike”; “Ka bërë ndërhyrje për t’u dukur e tillë” – janë disa prej komenteve të fansave.

32-vjeçarja në vitet e fundit është tërhequr paksa nga jeta publike dhe i është përkushtuar familjes.

Ajo është e martuar me aktorin Brian Austin Green (i njohur për rolin e tij në hit serialin “Beverly Hills”) dhe kanë tre djem bashkë. /Telegrafi/

Megan Fox nuk ka hequr dorë nga intervenimet estetike.

Ajo i është nënshtruar disa herë procedurave estetike në të kaluarën, ndërsa ka vazhduar me ndërhyrjet edhe së fundmi.

Pas publikimit të fotografive të reja, i ka irrituar fansat, të cilët i kanë kërkuar që të mos e teprojë dhe t’i ndërpresë operacionet.

Pas publikimit të fotografive që vënë në pah fytyrën e saj, është vërejtur se aktorja amerikane nuk ka asnjë rrudhë në fytyrë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...