Gjithë publiku këndon këngën e Fifit dhe MC Kreshës gjatë performancës 'live' në Këngën Magjike - Bota Sot
Gjithë publiku këndon këngën e Fifit dhe MC Kreshës gjatë performancës 'live' në Këngën Magjike

Mediale Vip

Gjithë publiku këndon këngën e Fifit dhe MC Kreshës gjatë performancës 'live' në Këngën Magjike

Më: 7 dhjetor 2018 Në ora: 12:19
Fifi dhe MC Kresha

Mbrëmë Fifi dhe MC Kresha kanë performuar 'live' hitin 'Psikopatja jote' në gjysmëfinalen e dytë të Këngës Magjike.

Dyshja edhe një herë kanë dëshmuar se ata kanë këngën e preferuar të publikut në këtë edicion të festivalit.

Në momentin kur Fifi ka filluar performancën, gjysma e publikut në Pallatin e Kongreseve janë ngritur në këmbë dhe kanë kënduar bashkë me Fifin gjithë tekstin e këngës.

Nesër është nata finale e edicionit të 20 të Këngës Magjike, ku 'Psikopatja jote' mund edhe të marrë çmimin kryesor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...