Samsung Galaxy Tab S7 pritet të dalë në shitje muajin tjetër - Bota Sot
Samsung Galaxy Tab S7 pritet të dalë në shitje muajin tjetër

Mobile

Samsung Galaxy Tab S7 pritet të dalë në shitje muajin tjetër

Më: 15 qershor 2020 Në ora: 18:17
Samsung Galaxy Tab S7

Me Galaxy Tab S6 goxha shkëlqyese në çdo aspekt, dhe pa asnjë konkurrencë të vërtetë për tabletët Android që ia vlen të flitet, tashmë kjo kompani pritet të lëshojë tabletin e radhës Galaxy Tab S7. 

Samsung Galaxy Tab S7 ka një formë drejtkëndësh me shkëlqim, me një ekran të madh, qoshe të lakuar dhe një shpinë të sheshtë. Është gjithashtu i hollë, megjithëse nuk është aq i hollë sa Tab S6, sipas burimit të Pigtoucoques.

Kamera e këtij tableti tashmë ka një ndryshim të vogël. Ajo është më e gjatë se kamera e paraardhësit të tij Tab S6.

Image

Siç flitet nëpër media, Galaxy Tab S7 do të dalë në treg muajin tjetër.

Dhe detaje tjera dhe çmimi ende nuk janë bërë të ditura.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat