Vajza e Chris Cornell përlot fansat me dedikimin për babanë

Muzikë

Vajza e Chris Cornell përlot fansat me dedikimin për babanë

Më: 6 gusht 2017 Në ora: 12:27
Chris Cornell dhe

E bija e ish-vokalistit të Soundgarden, Chris Cornell, nderoi babanë e saj dhe mikun e tij, këngëtarin e Linkin Park, Chester Bennington, në një koncert special të transmetuar në emisionin e mëngjesit Good Morning America këtë të premte.

Duke performuar përkrah bendit One Republic, Toni Cornell, 12 vjeçare, dha një performancë emocionale të këngës Hallelujah të Leonard Cohen.

Ajo këtë këngë ia dedikoi dy vokalistëve të ndjerë të cilët u vetëvranë këtë vit.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat