Liam do bashkimin e Oasis

Muzikë

Liam do bashkimin e Oasis

Më: 9 gusht 2017 Në ora: 00:43
Liam dhe Noel

Liam Gallagher e ka pranuar që ai sërish e dëshiron një ribashkim të Oasis, pasi që ai dhe vëllai i tij, Noel, “janë më mirë bashkë”.

Duke folur për Rolling Stone, ish-ylli i Oasis e ka pranuar që do të preferonte të fliste për një album të Oasis dhe jo për një album solo të Liam.

“E tëra që thashë ditën e kaluar në Beats Radio ishte para se të bëhemi bashkë, nëse bashkohemi ndonëjherë, do të bëheshim vëllezër dhe miq sërish”, tha Gallagher.

Ai tha se do të preferonte të ishte akti kryesor në një turne dhe jo të jenë akt dytësor që do t’i hapte koncertet për U2.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat