Propaganda e Armend Zemajt ndaj Arben Vitisë

Opinione

Propaganda e Armend Zemajt ndaj Arben Vitisë

Nga: Adem Bytyçi Më: 15 maj 2021 Në ora: 15:03
Adem Bytyçi

Ky niset nga vetja e tij, nëse ky ka fshehur numrin e vdekjeve dyshon se edhe Vitia e bënë të njejtën gjë.

Ky as vetë nuk e di se në ç ‘raport është me Ministrin e Shëndetësisë, në vend që të ishte referent juridik diku në administratën publike e kishin emëruar ministër të Shëndetësisë klika Mustafa- Hoti.

Qysh ke edhe shkojë, tani përveç propogandës kundër z. Vitia, nuk i ka mbetur asgjë tjetër!

Është çështje e mentalitetit ballkanas ata që humbin karrigen, kundër atyre që zënë të njejtën karrige, respektivisht të njejtin post, vetëm propoganda i'u mbetet për të mbijetuar në politikë dhe asnjë mundësi tjetër.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat