Rrufeja godet një shtëpi në Pejë - Bota Sot
Rrufeja godet një shtëpi në Pejë

Peja

Rrufeja godet një shtëpi në Pejë

Më: 4 korrik 2019 Në ora: 19:01
Rrufeja godet një shtëpi në Pejë

Një shtëpi në Pejë është goditur nga rrufeja pasditen e sotme rreth orës 17:00.

Përveç dëmeve material nuk raportohet për persona të lënduar.

Lexuesit kanë dërguar disa pamje nga vendi i ngjarjes, teksa kanë shtuar se në shtëpi nuk ishte asnjë person brenda në momentin kur rrufeja ka goditur shtëpinë.

Image

Zjarrfikësit dhe policia kanë dalë menjëherë në vendin e ngjarjes.

Gjatë ditës së sotme, rrufeja ka goditur për vdekje në femër në Deçan.

Image

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës për Rajonin e Pejës, Xhevat Ibra, ka konfirmuar se viktima është një femër 32-vjeçare.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...