Policia e rajonit të Pejës prezanton aktivitetet për periudhën 11 mujore - Bota Sot
Policia e rajonit të Pejës prezanton aktivitetet për periudhën 11 mujore

Peja

Policia e rajonit të Pejës prezanton aktivitetet për periudhën 11 mujore

Më: 30 dhjetor 2019 Në ora: 06:12
Policia e Pejes

Drejtoria Rajonale e Policisë së Kosovës në Pejë ka bërë të ditur se sot do të organizoj ceremoninë e fund vitit gjatë së cilës do të bëhet prezantimi apo pasqyra e aktiviteteve dhe angazhimeve policore për periudhën 11 mujore 2019 dhe prezantimi i aktiviteteve  te përbashkëta me partneret.

Gjatë kësaj ceremonie përveç menaxhmentit të lartë të Policisë dhe zyrtarëve të tjerë policor, pjesë e ceremonisë do të jenë edhe personalitete të larta nga Rajoni i Pejës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat