Peja në qetësi të plotë, të gjitha lokalet e mbyllura

Peja

Peja në qetësi të plotë, të gjitha lokalet e mbyllura

Më: 15 mars 2020 Në ora: 09:16
Peja

Pas konfirmimit të 5 rasteve me koronavirus në Kosovë të gjitha qytetet e Kosovës kanë filluar të marrin masa.

Të gjitha kafiterit, resturantet dhe dyqane të ndryshme janë mbyllur kurse njerëzit janë duke qarkulluar në numër shumë të vogël.

Në disa pamje të siguruara shihet se si sot në mëngjes qendra e qytetit të Pejës është mjaftë e qetë, me të gjitha lokalet e mbyllura.

Kurse Vitia, Klina dhe Malisheva janë izoluar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat