8 raste të reja me koronavirus në Pejë - Bota Sot
8 raste të reja me koronavirus në Pejë

Peja

8 raste të reja me koronavirus në Pejë

Më: 20 prill 2020 Në ora: 23:09
Foto

Drejtoria e Shëndetësisë dhe Mirëqenies Sociale në Pejë, përmes një postimi të bërë në faqen zyartare ka bërë të ditur se tashmë janë 8 raste të reja në këtë komunë me COVID19.

Ky është njoftimi:

Të nderuar qytetar,

8 përsona të infektuar me Coivd-19 në Pejë është rezultati i me shumë se 20 mostra që kemi dërguar në testim në 48 orët e fundit.

Kjo tregon se ky virus është aktiv dhe mund të prek gjithandej dhe duke u nisur nga kjo thirrja jonë për disiplinë dhe kujdes maksimal êshtë më e madhe se asnjëher më parë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat