Zatrat dhe Bellopoja e Pejës, mbesin pa ujë deri në ora 19:00

Peja

Zatrat dhe Bellopoja e Pejës, mbesin pa ujë deri në ora 19:00

Më: 3 tetor 2021 Në ora: 17:15
Foto ilustrim

Kompania Rajonale e Ujësjellësit ‘Hidrodrini’ në Pejë, ka njoftuar për një avari teknike në sistem, pasojë e së cilës Bashkësia Territoriale ‘Zatra’ e Pejës dhe linja e Bellopojës kanë mbetur pa furnizim me ujë.

Ekipet e KRU ‘Hidrodrini’ menjëherë kanë shprehur gatishmëri dhe janë duke e sanuar problemin.

“Po punohet që furnizimi në këto pjesë të rikthehet në ora 19:00”, thuhet në njoftim.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat