Vendvotimet në Pejë hapen me kohë - Bota Sot
Vendvotimet në Pejë hapen me kohë

Peja

Vendvotimet në Pejë hapen me kohë

Më: 22 tetor 2017 Në ora: 07:44
Peja

Të gjitha vendvotimet në Pejë janë gati për votim, nuk është raportuar për vonesa dhe i gjithë materiali zgjedhor është shpërndarë në kohë.

Policia është prezente në qendrat e votimit për mbajtjen e rendit dhe sigurisë.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera