Nuhi Tahiri - Bota Sot
Nuhi Tahiri

Perkujtime

E hënë, 24 qershor 2019

Nuhi Tahiri

Më: 26 mars 2019 Në ora: 00:19
Nuhi Tahiri

Sot u bënë pesë vite pa të dashurin tonë.

Mungesa jote është zbrazëti që nuk plotësohet kurrë, ndërsa kujtimi për ty do të jetë pjesë e jetës tonë përgjithmonë.

E kujtojnë: bashkëshortja Safete, djali Enveri me bashkëshorten Albinën dhe fëmijët Vionën, Redonin, Elsën dhe Jorikun.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test