Aferdita (Kqira) Ceni - Bota Sot
Aferdita (Kqira) Ceni

Perkujtime

E mërkurë, 17 korrik 2019

Aferdita (Kqira) Ceni

Më: 27 mars 2019 Në ora: 00:02
Aferdita (Kqira) Ceni

Mbesa jonë Aferditë e dashur, sot është dita kur ti ike lart në qiell. U bë një vit pa ty, si një shekull, por të jetosh në zemrat e atyre që i le pas, do të thotë të mos vdesësh kurrë. Mallin dhe dhembjen për ty nuk e mbush asgjë. Jetojmë me kujtimin tënd, dhe ky kujtim qoftë i përjetshëm.

Pushofsh e qetë.

E përkujton me mall: Axha Ukë Kqira, gruaja axhes Nusha, djali axhes Kreshniki, dhe vajzat e axhes Vjollca e Kaltrina.nga ZVICRRA

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test