Bajram (Rifat) Gërxhaliu - Bota Sot
Bajram (Rifat) Gërxhaliu

Perkujtime

E shtunë, 08 gusht 2020

Bajram (Rifat) Gërxhaliu

Më: 30 prill 2019 Në ora: 09:26

Sot u bën pesë vite pa të dashurin tonë. Mungesa jote është zbrazëti që nuk plotësohet kurrë, ndërsa kujtimi për ty do të jetë pjesë e jetës ton përgjithmonë.

E kujtojnë: Nëna Xhezitja, vllëzrit: Shemsiu, Faruku, Mehdia, Abdullahu, motrat: Shukrija, Fetija, Bahtija si dhe mbar familja Gërxhaliu.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat