Bajram (Rifat) Gërxhaliu - Bota Sot
Bajram (Rifat) Gërxhaliu

Perkujtime

E diel, 25 gusht 2019

Bajram (Rifat) Gërxhaliu

Më: 30 prill 2019 Në ora: 09:26

Sot u bën pesë vite pa të dashurin tonë. Mungesa jote është zbrazëti që nuk plotësohet kurrë, ndërsa kujtimi për ty do të jetë pjesë e jetës ton përgjithmonë.

E kujtojnë: Nëna Xhezitja, vllëzrit: Shemsiu, Faruku, Mehdia, Abdullahu, motrat: Shukrija, Fetija, Bahtija si dhe mbar familja Gërxhaliu.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test