Izjadin, Havusha, Marigona e Besjana Hyseni - Isme Hyseni - Bota Sot
Izjadin, Havusha, Marigona e Besjana Hyseni - Isme Hyseni

Perkujtime

E diel, 08 dhjetor 2019

Izjadin, Havusha, Marigona e Besjana Hyseni - Isme Hyseni

Më: 20 nëntor 2019 Në ora: 00:20
Izjadin, Havusha, Marigona e Besjana Hyseni - Isme Hyseni

20 nëntori është ditë e rëndë për familjen tonë, sot bëhen 26 vite që mbetem pa më të dashurin tanë, vëllauIzjadini, me nusen Havushja dhe vajzat Marigona e Besjana 4 muajshe.

Fjalët janë të pakta që të shprehim dhimbjen që kemi për ju, kujtimin për ju, mësimin dhe veprat tuaja do t’i ruajmë si të shenjta deri në përjetësi. Nëna që aq shumë iu deshi dhe iu kujtonte me mall sot i bën 157 ditë që iu është bashkuar në botën tjetër.

Ju kujton me mall motra Hidajete me bashkëshortin Idrizin dhe djemtë Fitimin dhe Florimin.   

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat