Avokat Pashë (Brahim) Kuqi

Perkujtime

E premte, 04 dhjetor 2020

Avokat Pashë (Brahim) Kuqi

Më: 8 qershor 2020 Në ora: 00:02
Avokat Pashë (Brahim) Kuqi

Përvjetori i tetë i bashkshortit,babait dhe gjyshit ton të dashur.

Zemrat tona janë të pikëlluara,mungesa jote është e madhe për të gjithë ne.

Me shumë mall dhe lot i kujtojm momentet e bukura qe i kaluam me ty.

Gjithëmon krenar qe të patem, do të jesh shembull i mirë i gjithë familjes dhe shoqërisë.

E përkujtojn: Bashkshortja,djemtë:Brahimi, Burimi me familje,Qendrimi me familje.

Vajzat Lendita me familje,Mirlinda me familje

Nipat dhe mbesat nga Suedia,Holanda dhe Kosova.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat