Isa (Sejdi) Muçolli - Bota Sot
Isa (Sejdi) Muçolli

Perkujtime

E enjte, 13 dhjetor 2018

Isa (Sejdi) Muçolli

Më: 18 janar 2018 Në ora: 00:43
Isa (Sejdi) Muçolli

Më  18.01.2018 bëhen 1 vit pa më të dashurin tonë.

Dhimbja dhe malli për Ty sa vjen e rriten bashkë me dashurinë që kemi për Ty.

Të përkujtojnë: Djali Abedini me familje , vajza Fatmirja me familje , Vëllau Gania me familje , Skenderi me familje , si dhe familja e gjerë Muçolli nga Katundi i Ri  dhe farefisi i gjerë.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera