Prof. Nazmi (Kamer) Lukaj - Bota Sot
Prof. Nazmi (Kamer) Lukaj

Perkujtime

E enjte, 13 dhjetor 2018

Prof. Nazmi (Kamer) Lukaj

Më: 24 janar 2018 Në ora: 00:32
Prof. Nazmi (Kamer) Lukaj

Vitet po kalojnë, por dhimbja veq sa vjent e shtohet për Ty i dashur Nazmi.

Të kishim aq të mirë e të dashur, prandaj nuk mund të të harrojmë asnjë moment sepse le vepra të mëdha pas, të cilat  na bëjnë krenarë dhe na bëjnë që çdoherë të të kujtojmë me kokën lartë.

E përkujton me dhimbje dhe krenari: Axha Tahir Lukaj me familje.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera