Vilson Nrejaj - Bota Sot
Vilson Nrejaj

Perkujtime

E premte, 18 janar 2019

Vilson Nrejaj

Më: 29 mars 2018 Në ora: 00:37
Vilson Nrejaj

Sot më datën 29.03.2018 u bënë 12 vite nga vdekja e djalit dhe vëllait tonë të dashur.

Shume mali po na merr për ty, i dashur djalë dhe vëlla, pik në zemër na ke lanë.

Vitet po kalojnë, malli po shtohet. Gjithmonë do të jesh pranë neve, prapë do te jetosh në zemra tona.

Të përkujtojmë me mall, deri në fund të jetës tonë. Baba Gjergj, Vellau Valoni, Motrat, Nipat dhe Mbesat.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera