Cyme (Demaj) Mujaj - Bota Sot
Cyme (Demaj) Mujaj

Perkujtime

E premte, 18 janar 2019

Cyme (Demaj) Mujaj

Më: 30 mars 2018 Në ora: 00:35
Cyme (Demaj) Mujaj

Sot, dy vite tretemi mes kujtimesh NËNË !

Larg në mall atje mbete, durojmë dhimbjen të mos qajmë,

në atë jetë shpirti yt tu bëftë dritë, e neve këtu na ndriçoftë.

I lehtë të qoftë dheu i amshimit !

Të kujtojnë me mallë:

Djemtë Uka dhe Riza, Vajzat Mejremi, Fahrija,Vasa,Sadija,Valbona,Zana dhe Shqipja, nipat, mbesat dhe motra Sofa.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera