Fatmire (Rexhep) Gjelaj - Bota Sot
Fatmire (Rexhep) Gjelaj

Perkujtime

E enjte, 21 shkurt 2019

Fatmire (Rexhep) Gjelaj

Më: 30 mars 2018 Në ora: 00:38
Fatmire (Rexhep) Gjelaj

Zoti morri një jetë herët, u ndërprenë shumë dëshira, shumë ëndrra u lanë në mes,

në moshën  më të bukur, në lulen e rinisë,duke na lënë me lot në sy dhe zemër të pikëlluar.

Me mallë të përkujtojnë: Babai Rexhepi, nëna Afërdita, vëllau Gazmendi dhe motrat Fatlumja e Gentiana.

 

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera