Ali (Binak) Gashi - Bota Sot
Ali (Binak) Gashi

Perkujtime

E premte, 18 janar 2019

Ali (Binak) Gashi

Më: 19 prill 2018 Në ora: 00:36
Ali (Binak) Gashi

Puna,përkushtimi dhe vepra e tij do të mbetet gjithmonë në mendjet dhe zemrat tona.

Të kujtojnë me mallë: Bashkëshortja Luljeta, djemtëBesniki me bashkëshorten Florentinën,Rasimi me bashkëshorten Fatbardhën,vajzat Besa dhe Besarta,si dhe nipat Arlindi dhe Loreni dhe mbesat Afërdita dhe Arnesa të cilët e kujtojnë me mallë Gjyshin e tyre të dashur.

Kujtimi dhe malli për Ty do të na përcjellë gjatë gjithë jetës.

E përkujtojnë djemtë dhe vajzat nga Kosova dhe Zvicra.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera