Ali (Binak) Gashi - Bota Sot
Ali (Binak) Gashi

Perkujtime

E premte, 18 janar 2019

Ali (Binak) Gashi

Më: 19 prill 2018 Në ora: 00:37
Ali (Binak) Gashi

Puna,përkushtimi dhe vepra e tij do të mbetet gjithmonë në mendjet dhe zemrat tona.

I përjetshëm qoftë kujtimi për Ty Vëlla i dashur!

Të kujtojnë me mallë : Vëllezërit Mahmuti me familje, Sadrija me familje, Elmija me familje si dhe motrat Zylihaja dhe Hatixhja.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera