Shkurte (Smajli) Tafilaj - Bota Sot
Shkurte (Smajli) Tafilaj

Perkujtime

E premte, 18 janar 2019

Shkurte (Smajli) Tafilaj

Më: 26 maj 2018 Në ora: 00:05
Shkurte (Smajli) Tafilaj

Më 27.05.2018 bëhen 5 vite pa Nënën tonë të dashur

E dashura Nënë, njerëzit si Ju nuk vdesin kurrë.

Jemi krenarë që ju patëm.Kujtimi për Ju mbetet i përjetshëm.

Dhembja dhe malli për ju Nënë janë pjesë e përhershme e jona.

E kujtojnë me mallë: Bashkëshorti Tafa, djemtë Beqa, Elezi, Keqa dhe Dauti.

vajzat Hyra, Tima, Nifa dhe Mona,

rejat Hata, Vjollca dhe Violeta,

nipat Melosi, Endriti dhe Ernati, mbesat Melisa, Eduina dhe Leona,

dhe mbarë familja TAFILAJ  nga Lebusha.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera