Enver (Tahir) Alaj - Bota Sot
Enver (Tahir) Alaj

Perkujtime

E hënë, 10 dhjetor 2018

Enver (Tahir) Alaj

Më: 6 korrik 2018 Në ora: 00:12
Enver (Tahir) Alaj

E kujtojmë me mallë e dashuri të pafund, të cilin e duam si dritën e syrit për të gjithë jetën tonë, njëherit jemi krenarë të gjithë për birin, vëllaun, kunatin, axhën dhe dajën.

E përkujtojnë: Nëna Hysa, vëllezërit Musa me bashkëshorten Dritën, fëmijët Eronitën, Erolindën, Enverin dhe Eliotin, Binaki me bashkëshorten Arbneshën, fëmijët Laurianin dhe Leonin dhe Zymeri me bashkëshorten Arbërien fëmijët Ernesa dhe Tahiri, si dhe motrat Fija dhe Zoja me familje, nipat Labinoti, Tofa, mbesat Labina, Laureta, Laurina, Eliza, Edona, Donika dhe Alketa.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera