Bajram (Avdurrahman) Krasniqi - Bota Sot
Bajram (Avdurrahman) Krasniqi

Perkujtime

E mërkurë, 16 janar 2019

Bajram (Avdurrahman) Krasniqi

Më: 17 korrik 2018 Në ora: 00:24
Bajram (Avdurrahman) Krasniqi

Ishe Ti, që në këtë muaj vere e bashkoje familjen tonë, kurse sot, 

bashkohemi ne që të përkujtojmë Ty.

Edhepse kaluan 3 vite, nuk ka fjalë që mund ta përshkruaj dhimbjen dhe pikëllimin, sepse ajo që ndjehet në zemër nuk thuhet me fjalë.

Ishe dhe do mbetesh krenaria e familjes sonë!

Me mall e përkujtojnë: Vëllezërit Mustafa, Ferati, Dema, motrat: Ganimeti, Xufa, Kimeti, Mona, bashkëshortja Hasimja, vajza Qendresa me vajzat: Anna dhe Alisa, djemtë Qendrimi me bashkëshorten Niten dhe nipin Bajramin, Rilindi, si dhe mbarë familja nga Poçesta, Peja, Prishtina, Suedia dhe Amerika.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera