Sadik (Ramë) Ganijaj - Bota Sot
Sadik (Ramë) Ganijaj

Perkujtime

E hënë, 10 dhjetor 2018

Sadik (Ramë) Ganijaj

Më: 23 korrik 2018 Në ora: 00:28
Sadik (Ramë) Ganijaj

Të kujtojmë me mallë e krenari.

Lavdi të qoftë për veprën tënde heroike, ndërsa virtytet tua do të na përcjellin deri në amshim si simbol i krenarisë që të patëm.

E kujtojnë me mallë: Bashkëshortja Fatimja, Djemtë Rama me nusen Sanijen, Ramizi me nusen Floridën dhe vajzën Serinën, Turimi, Vajzat Safeti dhe Herlinda, dhe mbarë familja Ganijaj nga Fshati Gocaj, Junik.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera