Shukrije (Binaku) Gorani - Bota Sot
Shukrije (Binaku) Gorani

Perkujtime

E enjte, 17 tetor 2019

Shukrije (Binaku) Gorani

Më: 6 gusht 2018 Në ora: 00:50
Shukrije (Binaku) Gorani

Vitet po kalojnë e mungesa jote Nënë përherë ndjehet në zemra tona , 

por dashuria dhe fisnikëria juaj na bënë të jemi të fortë dhe krenarë që të patëm Ty Nënë..

I lehtë të qoftë dheu i Kosovës!

Të përkujtojnë përherë me mallë: Djemtë, vajzat, nipat, mbesat  dhe mbarë familja nga Pokleku, Gjermania dhe Zvicra.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test