Mursel Ahmeti - Bota Sot
Mursel Ahmeti

Perkujtime

E enjte, 17 tetor 2019

Mursel Ahmeti

Më: 10 gusht 2018 Në ora: 00:14
Mursel Ahmeti

Jetove pak, duke na lënë me dhembje e lot, por me tepër krenari për virtytet e tua të larta.

E kujtojnë përherë me mall të pashuar: bashkëshortja Hafizja dhe vajza Hanumshahi nga Lluzhani i Podujevës.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test