Sahit Dukolli - Bota Sot
Sahit Dukolli

Perkujtime

E hënë, 21 tetor 2019

Sahit Dukolli

Më: 10 gusht 2018 Në ora: 06:18
Sahit Dukolli

Sot, me 10.08.2017 u bën 1 vite nga ndarja  vllau dhe i biri jonë të dashur. E vështirë qenka jeta Pa ty.

Ska fjalë as lotë qe mund ta shuajmë dhimbjen në zemrat tona.

Ishe shembull i bujarisë, i mirësisë dhe i tillë do Te mbetesh gjithmonë. Fjalët e tua të ëmbla, vepra e mundi yt gjithnjë mbeten të pashlyera në ndërdijen tonë.

Vdekja të ndau nga jeta, por jo nga ne, të jemi mirënjohës për të gjitha që bëre për ne.

Babai: Brahimi, Vëllezrit: Salihi, Shabani, Nexhati, Rama, Uka; Motrat: Ganimeti & Hidajeti, Djemt: Labinoti & Kastrioti, Vajzat: Mimoza & Zoja.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test