Gjyke (Mehmetaj) Aliçkaj - Bota Sot
Gjyke (Mehmetaj) Aliçkaj

Perkujtime

E premte, 14 dhjetor 2018

Gjyke (Mehmetaj) Aliçkaj

Më: 25 shtator 2018 Në ora: 00:16
Gjyke (Mehmetaj) Aliçkaj

Vërtet jeta qenka plot plagë. E plagët nuk po i shëron koha.

Sa e rëndë kur të mendojmë që u bën katër vite pa ty nënë e dashur.

Sa shumë fjalë kemi për të ia thënë asaj që na dha jetën, asaj që çdo moment na ushqej dhe na mbushi plotë dashuri.

Ishe dhe do të mbetesh krenaria e familjes sonë nënë.

Të kujtojnë me mall: Fëmijët, djali Meta me familje, vajzat Gjejroni, Sosja, Tusha, Luljeta dhe Gjyla, nipat dhe mbesat, si dhe mbarë familja Aliçkaj nga Lybeniqi.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera