Prizren: 14 persona dalin negativë pas testeve për Covid-19 - Bota Sot
Prizren: 14 persona dalin negativë pas testeve për Covid-19

Prizreni

Prizren: 14 persona dalin negativë pas testeve për Covid-19

Më: 28 prill 2020 Në ora: 23:11
Prizren

Drejtori i Shëndetësisë në Komunën e Prizrenit Visar Shehu, ka bërë të ditur se 14 persona kanë dalë negativ nga testimet për Covid-19.

Shehu tha se janë nëntë paciente te dializes dhe pesë raste kontakti.

Njoftimi i plotë:

Sot jane bere 14 testime ne Komunen e Prizrenit, 9 paciente te dializes dhe 5 raste kontakti.

Lajm i mire perseri!

Asnje nga testimet nuk ka rezultuar pozitiv.

Durim edhe pak dhe do ja dalim, ashtu sikunder ja kemi dalur gjer me tani!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat