Sa ka tolerancë fetare te të rinjtë? - Bota Sot
Sa ka tolerancë fetare te të rinjtë?

Prizreni

Sa ka tolerancë fetare te të rinjtë?

Më: 27 maj 2018 Në ora: 09:39
Prizren

Në rubrikën e përjavshme VOX, të Radios Evropa e Lirë, të rinjtë nga qyteti i Prizrenit dhe Prishtinës japin mendimet rreth tolerancës fetare në Kosovë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...