Rrahje në Prizren, njëri bëhet për spital! - Bota Sot
Rrahje në Prizren, njëri bëhet për spital!

Prizreni

Rrahje në Prizren, njëri bëhet për spital!

Më: 8 nëntor 2018 Në ora: 09:57
Foto ilustrim

Katër persona janë rrahur dje në qytetin e Prizrenit, ku njëri nga ta ka pësuar edhe lëndime trupore.

Gjatë kontrollit te të dyshuarit është konfiskuar një thikë dhe shufër metalike.

Ndryshe, të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...