Seks me shtatë persona në shtatë ditë, vajza pranon se është lodhur - Bota Sot
Seks me shtatë persona në shtatë ditë, vajza pranon se është lodhur

Seksi

Seks me shtatë persona në shtatë ditë, vajza pranon se është lodhur

Më: 1 prill 2019 Në ora: 15:19
Nadia Bokodit

Pas daljes nga martesa shtatëvjeçare, kishte vetëm një gjë në mendjen e Nadia Bokodit – seksi.

Duke pranuar se 12 muajt e fundit të marrëdhënies së saj kishte qenë plotësisht pa pasion, ajo ia rrëfeu të mikes së saj zhgënjimin.

Nadia, e cila jeton në Australi, përfundoi duke fjetur me nga shtatë meshkujt në shtatë ditë – dhe ajo pranoi se ishte ‘e lodhur’ nga fundi i saj.

Së pari ishte Ryan, një djalë i bukur që e kishte takuar pak javë më parë.

Ai iu përgjigj pothuajse menjëherë mesazhit të saj dhe pak kohë më pas ata u lidhën.

Kur mbaroi, Nadia e kuptoi se nuk ishte në të vërtetë në lidhje me seksin por për ‘çlirim’ dhe duke vepruar sipas dëshirave të saj.

Mbrëmjen tjetër ajo shkoi në një klub nate dhe takoi Tedd, i cili i dha asaj ‘një nga orgazmat më të shpejta të jetës së saj’.

Ajo theu rregullat, dhe u takua me Mattin, një djalë me të cilin u njoftua në Facebook.

Më pas, ajo takoi një biznesmen me emrin Lisa, i cili e trajtoi shumë mirë në seks.

Pas tij, ishte Charlie, një djalë për të cilin ajo pretendonte se ishti shpirti i saj binjak në seks.

Steve, ishte një ushtar, një djalë i fortë me të cilin nadia ishte shumë e impresionuar nga trupi i tij.

Në fund të javës, Nadia pranoi se ishte lodhur por vendosi të takohej edhe me Ben, djalin anglez me të cilin poashtu bëri seks.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...