Rrëfimi i 16-vjeçarjes: Kisha planifikuar të humbja virgjërinë me të dashurin, por bëra seks me një 40-vjeçar… - Bota Sot
Rrëfimi i 16-vjeçarjes: Kisha planifikuar të humbja virgjërinë me të dashurin, por bëra seks me një 40-vjeçar…

Seksi

Rrëfimi i 16-vjeçarjes: Kisha planifikuar të humbja virgjërinë me të dashurin, por bëra seks me një 40-vjeçar…

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 14:39
Ilustrim

Kisha planifikuar që të humbisja virgjërinë me të dashurin tim, por e humba me një burrë të madh. Tani jam e frikësuar se i dashuri im mund ta marrë vesh se kam bërë seks me dikë tjetër.

Kështu e nis letrën një 16-vjeçare drejtuar psikologes të “The Sun”, e cila tregon se e njohur burrin nëpërmjet një shoqeje të saj, e cila e kishte parë online.

Shoqja ime fle me këdo. Ky personi që do takonim jeton larg e si pasojë shkuam me tren dhe ai na doli para te stacioni. Është rreth të 40-ave dhe i mirë.

Kur shkuam te shtëpia e tij, shoqja ime dhe ai u ngjitën te dhoma e gjumit, ndërsa unë qëndrova në kuzhinë e lexoja një revistë. Kur ajo erdhi tek unë, i thashë se burri ishte shumë seksi dhe se nuk do kisha dëshirë që të flija me të.

Kur ai doli nga dushi, shoqja ja tha këto fjalë, e ai nuk e pati problem e pranoi menjëherë. I tregova se isha e virgjër dhe ai u tregua shumë gjentilmen, më foli se për atë që do të ndodhte.

Pas asaj dite, unë dhe shoqja ime kemi shkuar edhe disa herë të tjera. Por tano i dashuri im 17-vjeçar po më flet rreth seksit. E dua shumë, por kam frikë se ai do e kuptoj se e kam tradhtuar. Kam shkuar në klinikë dhe kam marrë kontraceptivë, të paktën e di që nuk jam shtatzënë.

Përgjigja e psikologes:

Ti dhe shoqja jote jeni me shumë fat që jeni gjallë. Pasi asnjëra prej jush nuk e ka ditur se çfarë planesh të zymta mund të ketë patur ai. Të lutem mos bëni më gjëra të tilla.

Ndërkohë është më mirë që të bësh seks me dikë që e do dhe kujdeset për ty, dhe që ke një lidhje serioze me të.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat