"E tradhtova të dashurën time dhe jam bërë i varur nga seksi me të huaj"

Seksi

"E tradhtova të dashurën time dhe jam bërë i varur nga seksi me të huaj"

Nga: Bota sot Më: 28 shkurt 2020 Në ora: 20:09
Ilustrim

E tradhtova të dashurën time javën e kaluar me një vajzë  që u njoha në një natë kur dola me shokët.

Unë jam 39 vjeqar dhe ajo duhet të jetë rreth 20 vjet. Ne patëm seks të shkëlqyeshëm dhe shpejtë e largova atë në mëngjes përpara se të shkoja tek e dashura ime e cila është 37 vjeqare.

Ky është modeli i jetës time, por e dashura ime nuk e ka idenë dhe dëshiron të zhvendoset të jetoj me mua.

Ne jemi bashkë për dhjetë vjetë dhe ajo është e divorcuar dhe me dy fëmijë. Babai i fëmijëve i viziton ata rregullisht, kështu që ajo dhe unë jetojmë ndaras.

Unë e dua atë dhe fëmijët dhe ne kalojmë shumë kohë bashkë por unë gjithashtu kaloj shumë kohë edhe duke udhëtuar për punën time. Kam pas afera me gra afër shtëpisë time gjatë daljeve në mbrëmje dhe i kam kthyer përsëri në vendin tim.

Të paktën dy vajza kanë trokitur në derën time disa javë më vonë pasi kanë parë veturën time dhe unë kam pasur seks me to përsëri, vetëm sa për tu qetësuar.

Këto femra nuk do të thonë asgjë për mua, por unë mendoj se jam e lidhur vetëm për seks.

Ndërkohë, derisa qiraja e të dashurës time vazhdon të rritet, unë e kam vendin tim.

Fëmijët e saj janë 15 dhe 17 vjet dhe tani mund të udhëtojnë për të parë babain e tyre pa mamanë, kështu që ajo më pyeti nëse mund të vij tek unë me fëmijët e saj.

Kjo do të thotë se unë më nuk mundem të sjellë gra të tjera në shtëpi dhe udhëtimi im nga puna është ndaluar, derisa të gjej një punë tjetër në fillim të vitit.

Por gjithashtu nëse e dashura imë zhvendoset tek unë dhe ato tjera që kam fjetur me to më thërrasin sërishh?

Unë gjithashtu kam menduar shumë për ish të dashurën time. Ajo është 40 vjeqare dhe është divorcuar tani.

 Ne ishim bashkë si adoleshent dhe së fundi ajo më kontaktoj mua në mediat sociale. Unë kam dëshirë ta takoj atë përsëri. Qfarë duhet të bëj?

Psikologia thotë: Supozimi im është që ky nuk është një varësi seksi më të huaj, por kam frikë se është një angzhim që buron nga fëmijëria e juaj.

Por pasi ju keni ndryshur punën tuaj, të paktën mund të ndaloni marrëdhëniet seksuale me të huajt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat