"Jam 49 vjeçar dhe dua ta rikthej seksin me gruan 48 vjeçare"

Seksi

"Jam 49 vjeçar dhe dua ta rikthej seksin me gruan 48 vjeçare"

Nga: Bota sot Më: 10 mars 2020 Në ora: 08:30
Ilustrim

Gruaja ime është dashuria e jetës time. Jam një burrë i lumtur në martesë. Jeta jonë seksuale ishte e mrekullushme dhe e di që jam i bekuar, por kohët e fundit gjithqka ka rënë poshtë.

Ne jemi të martuar për 25 vite dhe kemi dy djemë dhe dy vajza.

Fëmija jonë më i vogël është larguar nga shtëpia përpara Krishtlindjeve dhe tani kemi gjithë shtëpinë vetëm për vete. Por jeta jonë seksuale nuk është sic ka qenë.

E di që gruaja ime lodhet pas punës dhe unë bëj shumë orë punë gjithashtu, por dua ta rikthej magjinë. Ajo është 48 vjeqare unë 49. A ka mbaruar dashuria jonë?

Psikologia përgjigjet: Ju dëshironi të riktheni magjinë, por nuk ka të bëj gjithqka me seksin. Ju tani keni shtëpinë vetëm për vete dhe gruaja juaj mund të mërzitet për këtë.

Provoni të fokusoheni në romancë kujtoni si ka filluar dashuria juaj. Kaloni më shumë kohë duke folur, qeshur dhe relaksuar së bashku.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat