"Seksi me motrën e gruas në ditën e dasmës time ishte i mrekullushëm, derisa..." - Bota Sot
"Seksi me motrën e gruas në ditën e dasmës time ishte i mrekullushëm, derisa..."

Seksi

"Seksi me motrën e gruas në ditën e dasmës time ishte i mrekullushëm, derisa..."

Nga: Bota sot Më: 2 gusht 2020 Në ora: 22:11
Ilustrim

Unë nuk mund t'i rezistoj motrës së gruas sime dhe kemi përfunduar në shtrat. Bëmë seks edhe në natën e martesë time.

Unë dhe gruaja ime jemi bashkë për pesë vite dhe kam fjetur me motrën e saj për katër vite me radhë përfshirë edhe ditën kur u martova.

Unë jam 29 vjeqar dhe gruaja ime është 27. Ne kemi një vajzë të vogël të moshës tri vjet. Kunata ime është 25 vjeqare.

Filloj kur të tre kishim pirë shumë. Gruaja ime ka pirë humë, kështu që ne e ndihmuan atë për në shtrat dhe pastaj hapëm edhe një shishe tjetër.

Unë e ua gruan që tani është gruaja ime, por motra e saj është diqka tjetër, seksi dhe e butë. Unë e kam dashur gjithmonë atë.

E dashura ime kishte një test pozitiv shtatzanie dhe një asnjë mënyrë nuk donte një abort.

Unë bëra gjënë e mirë dhe i kërkova asaj të martohet me mua.

Unë i thash motrës së saj dhe ne do të përfundojmë flirtimin tonë, por seksi është aq i pasionuar, sa nuk mund të ndalemi.

Gruaja ime ishte gjashtë muajshe shtatzënë në ditën e dasmës dhe shkoj në shtrat në mesnatën e dasmës.

Kontrollova nëse ajo ishte duke fjetur dhe pastaj shkova përgjatë korridorit në dhomën e motrës së saj dhe ne kishim seks të zakonhëm.

Gruaja ime tani është shtatzënë me fëmijën tonë të dytë.

E dua atë dhe ndihem fajtore.

U munova të përfundoja me motrën e saj por përfunduam duke bërë seks përsëri.

Ajo e di që nuk mun t'i rezistoj asaj.

Psikologia përgjigjet: Ju keni arritur ta fshehni lidhjen tuaj me vite, por një itë në mënyrë të pashmangshme diqka do të shkoj keq, një mesazh do të përgjohet, për shembull dhe aq shumë njerëz do të jenë të pakënaqur: ti, gruaja jote, fëmijët, familjet tuaja edhe e dashura jote.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat