Rrëfimi/ Mos më gjykoni, kur e ke vjehrrën si Kim Kardashian të gjen belaja…

Seksi

Rrëfimi/ Mos më gjykoni, kur e ke vjehrrën si Kim Kardashian të gjen belaja…

Më: 18 gusht 2020 Në ora: 06:56
Ilustrim

Jam 32 vjec dhe kam 6 vjet qe jam i martuar. Martesa ime shkon shume mire pasi e dua gruan time. Nusja ime eshte 29 vjec dhe jemi akoma duke shijuar familjen tone.Une jetoj ne Tirane bashke me gruan dhe dy femijet e vegjel 1 dhe 2 vjec. Gjithmon kam qen i terhequr nga femrat, pasi jam nga ta meshkuj qe di ti bej pervete, por qekur jam martuar nuk e kisha trdhtuar asnjeher gruan time deri para disa muajsh kur ndodhi ajo qe sipas jush nuk duhet te ndodhte por sipas meje …

Me then te drejten une kam nje grua shume simpatike, pasi jane race e bukur, i ka ngjare mama se vet por jo fiks se kjo e fundit eshte edhe me e mire akoma ne kuptimin ne seksi. Vjehrra ime eshte mjaft e mbajtur dhe ka nje trup shume te mire, me forma qe cdo femer do ta ksihte …ajo e mban shume veten….vishet me rroba shume provokuese dhe gjithmone e kuron pamjen e saj…eshte nje femer e shkathet dhe shume e qeshur, shume inteligjente…dhe duket qe kur ka qen e re ka ber namin ne te dashur, por nusja ime nga kjo ane nuk i ka ngjare fare, eshte me e qete me e embel dhe njeri me i drjte, po te ishte si vjehrra nuk do te ishte me mua, pasi une e kam kete dhunti arrij ta dalloj shume lehte nje femer qe eshte pak ose shume bishteperdredhur, ndoshta nga eksperiencat e shumta qe kam patur.

Zakonisht me vjehrren me hahej muabet ngaqe ajo e kuptonte shume mire tipin tim, dhe kishte deshire here pas here te bente batuta me mua, ajop na ka vizituar shpeshh tani qe jemi bere me dy te vegjel dhe eshte miqesuar shume me ne. Erdhi dhe do qendronte tek ne disa dite para disa muajsh. Nusja ime u gezua shume sepse mamaja do e ndihmonte me punet e shtepise dhe femijet keshtu qe per disa dite ajo do mund te shplodhej, te dilte me shoqet, te qetsohej e mezi po e p[riste ardhjen e saj…Keshtu gruaja pasi erdhi vjehrra i tha te shkonte te nderrohej ne dhomen e ghumit sepse ishte lodhur nga rruga dhe te shtrihej te shplodhej, kur ajo vajti te nderrohej rastisa te kaloj para dhomes se gjumit pa vetedije, vjehrra e kishte lene derene dhomes pak hapur dhe une isha ne nje pozicion shume te keq, kur un po kaloja te kridori per tek dhoma e femijeve e pash vjehrren duke zberthyer fustanin, dhe pas atij fustani fshihej nje trup qe ca te shikoje, super bomb ishte, kur zbertheu fustanin i doli jasht gjoksi i saj madh dhe pak me vone edhe te pasmet, edhe sikur palester te bente ashtu nuk ma merrte mendja te ishte, nderkohe qei thash vetes ec shpejt ca ben keshtu dhe shpejtova hapat, e nje moment ajo ktheu koken nga dera…une u tremba dhe u largova me shpejtesi…vjehrra u shtri te flinte…Isha i shqetesuar se mos ajo i thonte gje gruas por per fat nuk ndodhi keshtu, gjithe kohen filloj te me rrinte mendja tek trupi i vjhres, sepse nuk ju tregova por edhe seksin e kam shume qef me shume sec duhet…

Me pas hengrem dark dhe u shtrim te flinimin..une po çmendesha nga mendimet per gjoksin dhe te pasmet e vjhrres ajo ishte vetem 49 vjec. Dhe nuk po duroja me dhe u eksitova aq shume saqe i thashe nuses ”dua te bejm seks se nuk po duroj dot”….”Cpaske keshtu sot?” me pyeti ajo, une e terhoqa me shpejtesi ne krevat dhe fillova ta zhvesh, nderkohe qe ne mendje me erdhi vjehrra po flinte ne dhomen ngjitur keshtu vendosa te bej seks me gruan sa me fort qe te uleras dhe ta degjoje mamaja e saj ne dhomen tjeter….e mora nusen dhee vendosa ne pozicion e vendosa ne pozicionine saj te preferuar dhe nderkohe qe mendoja per vjhrren po levizja me shpejtesi dhe e shtrengoja nga te pasmet ….ajo filloj te uleriste…po provonte shume kenaqesi dhe nuk pyeste qe mund ta degjonte mamaja e saj ne dhomen tjeter, une nderkoeh po ja arrija qellimit time, po ashtu kisha len pak dreren hapur qe zeri te depertonte edhe me shume. Aq shume bera seks me gruan time te bukur saqe ajo nuk po permbahej dot…Pasi mbaruam ajo me pyeti se ku e kisha gjetur gjithe ate energji, por une prap vazhdoja ta kisha mendjen tek gjoksi dhe bythet e vjerres dhe keshtu te flini. Te nesermen sa pash vjhrren me nje kemishe te holle u eksitova dhe sic duket ne nje moment kur po e rregulloja ne pantallona vjehrra e pa sepse me hodhi nje shikim te cuditshem dhe buzeqeshi…Erdhi perseri darka dhe une mendjen e kisha se si te gjeja nje menyre per te shkuar tek vjehrra.

Kur rame te flinim i thash gruas se doja te beja seks me te perseri por ajo me tha qe naten e kaluar e kisha shkaterruar fare dhe sonte donte ta bente pushim. Pune te madhe me kishte hapur vjehrra…Atehere vendosa te shkoja ne banje dhe të mbaroja punë aty se ndryshe nuk kisha se cfare te beja tjeter, kur dola ne korridor u ndesha me vjehrren time, ajo ndjehu deren e dhomes qe u hap dhe me njeher doli, kishte veshur nje kemish nate dhe ishte pa sytjena se i dalloheshin te gjitha, e pershendeta dhe u drejtova drejt banjes, kur papritur ajo me erdhi nga mbas dhe me shtyu brenda ne banjë, hyme brenda dhe ajo mbylli deren me celes une isha i hutuar, nuk dija cfare te mendoja nga njera ane ishte ajo cka kisha dy dite qe doja te beja seks me vjehren qe ishte nje Kim Kardashian i vertete dhe nga ana tjeter kisha halle mos gruaja ime e mire kuptonte gjithcka dhe aty une merja fund. ”He mo dhender” me tha ajo “do me besh dhe mua te ulerij sic bere gocen time dje” une shtanga sa nuk u cmenda…e kapa dhe e mbeshteta tek lavamani…”a moj k… se me cmende fare me kto te pasmet e tua” i thash dhe i hoqa kmishen e nates, ajo me jepte vetem nuje buzeqeshje joshese dhe une me ne fund shtrengova ato bythet qe i kisha dashur aq shume…vjehrra kishte veshur njepal tanga te zeza…ja hoqa dhe fillova ta ledhatoj.

Ohh si ishte vjhra nje profesionisste e vërtet ne seks, ajo te bente te kapje qellin me dore nje shtrige e vertet ne seks shume e shkathet ne te gjitha pozicionte, vjehrra me la pa mend nuk kisha perjetur ndonjeher se ks me te mire, ku i dihet sa burra dhe cuna ka provu vjehrra, pasi mbaruam i dhash nje shpull bytheve dhe u largova. Ky ka qën rast i vetëm sa për të hequr fiksimin, tani kam gruan time te bukur dhe te mire sme intereson me vjehrra…

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat