Shokon 26-vjeçarja: Si më çmendi në seks fqinji i moshuar, kur burri po…

Seksi

Shokon 26-vjeçarja: Si më çmendi në seks fqinji i moshuar, kur burri po…

Më: 12 maj 2021 Në ora: 22:26
Foto ilustrim

Një grua 26-vjeçare ka rrëfyer për “The Sun”, se si e ka tradhtuar bashkëshortin e saj me një mashkull 58 vjeçar. Ajo ka thënë se seksi me 58-vjeçarin, ishte pasionant, mirëpo tani ndihet në faj.

Më poshtë mund të lexoni rrëfimin e saj të plotë:

Kam bërë seks me një mashkull, i cili është i vjetër, sa babai im, por tani ndihem shumë fajtore. A duhet ta pranoj atq që i kam bërë burrit tim?

Unë jam 26-vjeçare, ndërsa burri im është 37-vjeçar. Ne jemi martuar qe pesë vjet dhe kemi një marrëdhënie të shkëlqyeshme.

Ky burrë jeton në fund të lagjes sonë. Ai është 58 vjeçar dhe jeton vetëm, pasi gruaja e ka lënë atë.

Ai është një kopshtar i mprehtë dhe unë ndaloj dhe flas me të herë pas here kur bëj rrugën time deri në shtëpi.

Burri im dhe ky njeri e njohin njëri-tjetrin, por burri im nuk e di se unë kam bërë seks me të që nga adoleshenca e hershme.

Ai ishte një mik i babait tim dhe me të vërtetë u tregua i sjellshëm kur babai im vdiq papritur nga një sulm në zemër.

Unë isha duke u kthyer në shtëpi nga dyqani një ditë muajin e kaluar kur ky njeri po dilte nga dera e tij e përparme.Unë u ndala për një bisedë si zakonisht dhe filloi të binte shi kështu që ai më ftoi për një filxhan çaj.

Unë vetëm sa kisha prerë flokët, ndërsa ai më komplimentojë duke më thënë se isha shumë tërheqëse. Unë u skuqa, edhe pse doja qe një kohë të gjatë që ai të më thoshte diçka të tillë.

Ai erdhi tek unë dhe më kapi dorën. Gjëja tjetër që mbaj mend është se ai më puthi fort në buzë. Më pas unë u trondita, por e putha edhe unë përsëri.

Ai më çoi në dhomën e pritjes dhe ne përfunduam duke bërë seks në tapet. Ai ishte një dashnor shumë i pasionuar dhe unë u tërhoqa plotësisht, më dukej sikur isha në qiellin e shtatë, por u ndjeva shumë fajtore kur përfunduam.

U vesha dhe u nisa për të shkuar në shtëpi, pasi shiu ishte ndalur. U ktheva në shtëpi dhe u lava para se burri im të kthehej në shtëpi nga puna.

Unë nuk mund të mos shqetësohem për këtë. Unë dua t’i tregoj burrin tim se çfarë ka ndodhur, por jam e shqetësuar se ai mund të shkojë dhe të lëndojë këtë mashkull.

A duhet t’i them atij ose thjesht të mos merrem fare me këtë temë? Ajo ndodhi vetëm një herë dhe jam e sigurt se nuk do të ndodhë më.

Përgjigja e psikologes:

Ti mund të lehtësosh ndërgjegjen tënde duke I treguar burrit tënd, por ai do të shkatërrohet me këtë dhe kjo në të vërtetë nuk do të zgjidhë asgjë.

Më e mira është që këtë ta mbash për vete dhe t’i thuash edhe dashnorit tënd që të bëjë të njëjtën gjë edhe ai.

Thuaji se ti e ke kuptuar se ke bërë një gabim të madh dhe se tani do të përqëndroni në atë që të jeni një grua sa më e mirë që të jetë e mundur.

Ajo që është e rëndësishme është të mësosh nga kjo dhe t’i premtosh vetes se nuk do të ketë përsëritje. Kurrë më. Kjo është ajo që ka rëndësi, prandaj mendoni me kujdes se për çfarë ka ndodhur vërtet kjo.

Ndjenjat tuaja për këtë mashkull janë të lidhura qartë me dhimbjen tuaj për humbjen e babait tuaj. A e keni transferuar dashurinë tuaj për të tek shoku i tij? A është kjo një formë e mohimit të humbjes suaj?

E-fletëpalosja ime për ndihmë shpjegon shumë mënyra se si mund të ndikojë pikëllimi dhe mbështetja tek ne.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat